Goteborg - do montażu domów prefabrykowanych od 8300 pln netto

Polska firma budowlana realizująca kontrakty na terenie Szwecji poszukuje do stałej współpracy firmy podwykonawcze lub pracowników do montażu domów prefabrykowanych oraz do wykończeniówki.

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie doświadczenie przy montażu domów prefabrykowanych/szkieletowych i pracach wykończeniowych,
- język obcy nie jest wymagany,
- prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 8300 pln netto,
- zakwaterowanie na nasz koszt,
- odzież roboczą,
- kartę ID06,
- zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- długotrwałą współpracę,
- darmowy przelot PL-SE-PL

Zadania:
- montaż ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
- montaż stropu prefabrykowanego,
- montaż dachu prefabrykowanego,
- montaż i szpachlowanie płyt gipsowych na ścianach i sufitach,
- rozprowadzanie przewodów elektrycznych,
- rozprowadzanie ogrzewania (alupex),
- kładzenie płytek, paneli podłogowych,
- biały montaż.
Liczba wakatów 8.
Wyjazdy od zaraz.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Data dodania: 22/07/2017